Kristýnka

Kristýnka je 12letá holčička, která má dětskou obrnu. Nemoc jí byla diagnostikována 4 měsíce po jejím narození. Hned v prvním roce života prodělala operaci lebečních švů, aby jí rostla hlavička a v říjnu 2011 podstoupila operaci, při které jí lékaři povolovali lýtkové svaly a šlachy. Operace jí má pomoci v tom, aby se mohla naučit chodit. K tomu je ale zapotřebí hodně cvičení a rehabilitace, které Kristýnka sice navštěvuje, ale to nestačí. Pomoci by jí mohl rehabilitační pobyt v lázních Klimkovice. Zdravotní pojišťovna hradí ale pouze pobyt samotný, nikoliv ale procedury, které samy o sobě stojí přes 50 000 Kč.

Na Nadační fond Algo se obrátili rodiče Kristýnky s prosbou o pomoc při sbírce víček od PET lahví, které jsou vykupovány, a peníze z tohoto výkupu obdržené budou sloužit právě pro úhradu léčby Kristýnky v lázních.

Nadační fond Algo děkuje všem, kteří se do sbírky také zapojili a zapojují. V případě, že se chcete zapojit i Vy, prosím, kontaktujte nás. Každé víčko se počítá. Děkujeme