Cítíme potřebu pomáhatsrdce

Zejména těm, kteří si sami
pomoci nemohou.

separator

Nestojí za námi žádné významné osobnosti, nedisponujeme ani obrovským majetkem. Cítíme ale potřebu pomáhat, a to zejména těm, kteří si sami pomoci nemůžou. Budeme moc rádi, když se k nám připojíte i Vy. Děkujeme za Váš zájem, i ten je totiž důležitý, protože lidé by neměli být lhostejní…

Za naší pomocí stojí vždy zcela konkrétní příběh. Víme, že nemůžeme pomoci všem, proto se zaměřujeme zejména:

Děkujeme Vám, kteří jste se k nám přidali. Vážíme si toho, že máme další partnery, kteří chtějí pomáhat společně s námi. Tím větší jsou naše možnosti, tím účinnější je naše podpora a možná změníme k lepšímu i život dalších dětí či dospělých.

126

klientům jsme
pomohli

1415503 Kč

přerozdělených peněz od začátku fungování

12

let již
pomáháme

Naposledy jsme pomohli

Pomozte i vy

Vážíme si Vašeho zájmu o podporu našich charitativních projektů. Děkujeme, že nejste lhostejní. Vždyť každá pomoc znamená naději.
Nadační fond Algo
FUTURAMA Business Park
Sokolovská 668/136 D
186 00 Praha 8

Bankovní spojení: 4999042/0800
Česká spořitelna

Články z blogu

Úvodní obrázek
Nadační fond v roce 2023

V roce 2023 jsme rozdělili částku 140 944 Kč mezi 12 klientů v nouzi. Přispěli jsme například na rehabilitační pobyty v Centru Hájek, Ostravě a centru Mirákl, či na rehabilitaci u klienta doma. Pomohli jsme s nákupem domácího spotřebiče a ve spolupráci se sociálními pracovnicemi jsme pomohli maminkám se zaplacením školkovného, obědů a s nájmem v městské ubytovně. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Přečíst celé arrow
Úvodní obrázek
Co udělá zdravotní hendikep s náklady a příjmy domácnosti a jak z toho ven?

Potýkat se se zdravotním hendikepem je náročné na mnoha úrovních. Především na té psychické. Pokud se vám přihodilo neštěstí a jste zároveň hlavou rodiny, přibývá vám bohužel další starost v podobě toho, jak udržet životní úroveň celé domácnosti. Ale nebojte se, jako každý problém, i tenhle se dá vyřešit! Proto jsme pro vás připravili přehled toho, na jaké příspěvky a jiné formy podpory máte nárok. 

Přečíst celé arrow
Úvodní obrázek
Chudé děti, které vyrostly aneb krize péče po 18. narozeninách

V Česku žije pod hranicí chudoby téměř jeden milion osob. Problémy s nízkými příjmy mají zejména osamělé ženy nad 65 let a samoživitelky (či samoživitelé). U samoživitelek je situace komplikovanější v okamžiku, kdy dítě dovrší 18 let věku. Znamená dosažení plnoletosti naprostou sociální krizi, nebo je možné požádat stát o další dávky?

Přečíst celé arrow